2011 10 27

http://www.vkl.lt/news-43490-bc-salininkai-kk-splainas-9241.html

 Spalio 27 dieną Saulėtekio vidurinės mokyklos sporto salėje buvo sužaistos jau antrosios BC SALININKŲ rungtynės Vilniaus krepšinio C lygos - DIREMTA Taurės rungtynės. Jose susitiko šeimininkų "BC SALININKAI" ir  svečių "KK SPLAINAS" ekipos. Rungtynių pradžioje vyravo šiek tiek chaotiškas abiejų ekipų žaidimas, "BC Salininkus" į priekį traukė lyderis  A. Kovalevski po kurio 9tšk. ir puolime iš eilės 7 atkovotų kamuolių įsiveržė į priekį jau pirmajame kėlinyje (26:10), o KK SPLAINAS krepšininkai varžovus stengėsi vytis tačiau labai klysdami jiems to nepavyko.Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo 4 tritaškiais iš eilės ir neleido varžovams net prisivyti. Baigiantis antrajam ketvirčiui, komandasjau skyrė 18 taškų. Antroje varžybų dalyje "BC Salininkai" nebesulaukė rimtesnio "KK SPLAINAS" pasipriešinimo ir vis didino taškų skirtumą, o rungtynes laimėjo rezultatu 92:41.

Po rungtynių KK SPLAINAS komandos kapitonas D.Taraškevičius tarė pora žodžių: "Rungtynes pralošėm, nes neturėjome 4 traumuotų žaidėjų, kurie būtu sustiprinę kovą po krepšiais, todėl toks skirtumas. Tikimės kitose varžybose laimėsime."

Nugalėtojų komandos žaidžiantis-treneris K.Kudrešovas negailėjo kritikos savo žaidėjams:" Trūksta susižaidimo, tikėjomės sunkesniu varžybų, tačiau viskas kitaip susiklostė. Aikštelėje daug padarėme žioplų klaidų, todėl mūsų žaidime buvo daug chaoso. Aišku kitose varžybuose tikiuosi pasitaisysime. Ir sveikinu vyrus su pergale." 

Comments