2011 10 22

Draugiška komandų treniruotė

Salininkai perskaito apžvalgininko prognozę ir nelabai supranta, ką čia jis sapalioja. Todėl į rungtynes pažiūrėjo rimtai. Kaip, beje, ir visada. Šiai ekipai būdingas ypatingai užvežantis tonas savo oficialioje svetainėje prieš kiekvieną mačą, todėl net ir norėdamas nelabai atsipalaiduosi... Visgi, suprasdami, jog varžovas tikrai ne iš stipriausiųjų, salininkiečiai mačą pradeda labai vangiai. Nesiseka nei kamuolio, nei žaidimo kontroliuoti. Jei pirmos kelios minutės dar didelės grėsmės kaip ir nežada, tačiau tiksintis laikas ir niekaip negerėjantis žaidimas jau po truputį pradeda nervinti Salininkų ekipos vadovus ir susirinkusius jų gerbėjus. Bandoma ieškoti žadintuvo. O juo tampa... pati ARG Statybos ekipa. Būtent jų vienos atakos metu N.Biriukovas skiria kiek netikėtą 11 metrų baudinį į svečių vartus. Ir Salininkai pradeda jau atsisveikinimą su bronzine svajone. Pasirodo, kiek per anksti... Tiksi 18-a runtynių minutė. ARG Statybai baudinio realizuoti nepavyksta. Įdomu, jog tai jau trečiasis 11 metrų baudinys iš eilės B divizione, kuris yra nerealizuojamas (primenu, jog du baudiniai buvo nerealizuoti praeitame ture). Neįmušį tu... Patys žinot, kas būna. Jau toje pačioje atakoje J.Račko muša pirmąjį Salininkų įvartį šiose varžybose. Bet tikrai ne paskutinį. Nuo tada prasideda tikras įvarčių šou į vienus vartus. Visas žaidimas vyksta vien ARG Statybos vartų link ir teisėjas vos spėja fiksuoti mušamus įvarčius. Įspūdinga trijų minučių salininkiečių atkarpa: 22 min. E.Zelenkevič, 24 min. M.Rimašius ir 25 min. antrąkart rungtynėse J.Račko, ir jau gėdingas rezultatas – 4:0. Tačiau, panašu, kad toks rezultatas nelabai jaudina statybininkų, o Salininkai atvirkščiai – trokšta sportinio kraujo, ir toliau be atvangos puldinėja svečius. Kėlinio pabaigoje dar ir I.Matiukas muša savo įvartį ir pirmosios 45 minutės baigiasi rezultatu 5:0 šeimininkų naudai, o susirinkę žiūrovai jau pradeda skanduoti „dešimt, dešimt!”. Antrajame kėlinyje vaizdas nė kiek nesikeičiai – Salininkai puola, o ARG Statyba ginasi. Tiksliau, bando gintis. Ir nelabai sėkmingai. 52 minutę „savo įvartį“ muša M.Kodz ir jau 6:0. Tada sekė ilgiausia ARG Statybos atkarpa, kuomet buvo neįmuštas įvartis, o pas Salininkus progas pasižymėti tuo tarpu turėjo kone visi ekipos žaidėjai. Visgi, rungtynėms skaičiuojant paskutines minutes, matyt, prisiminę apžvalgininko prognozę, jos Salininkai muš net 7, šeimininkai susikaupė ir T.Skinderis deda septintą šaibą į ARG Statybos vartus. 7:0.Labai jau tikėtas rezultatas... Kaip ir spėjau savo anonse, ir rezultatas, ir bendras rungtynių žaidimas buvo toks, jog Salininkams tai tebuvo treniruotė. Beje, lengva treniruotė. Visgi, ta treniruotė komandai atnešė labai svarbius tris taškus ir paliko viltį iškovoti bronzos medalius. Vienas vienintelis taškelis nuo trečiosios pakopos ir laukia paskutinis mačas. Šįkart su gerokai rimtesniu varžovu – su pirmenybių lyderių siaubu – Troja..